Geçmiş Yönetimler

27 Mayıs 2012 – 24 Mayıs 2015

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Doğan Yücel

Sekreter  : Z. Günnur Dikmen

Sayman  : Mehmet Şeneş

Üyeler : Ferhan Girgin Sağın, Ali Ünlü, Murat Bolayırlı, Gül Saydam, Oytun Portakal


06 Haziran 2010 27 Mayıs 2012

Başkan  : Nazmi Özer
II. Başkan  : Doğan Yücel
Sekreter    : Z. Günnur Dikmen
Sayman  : Mehmet
Şeneş
Üyeler: Ayşe
Bilgihan/Orhan Değer, Leyla Açık, Okan Akın, Güler Buğdaycı/Orhan Canbolat, Gül Saydam

25 Mayıs 2008 – 06 Haziran 2010

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Mesude İşcan

Sekreter  : Z. Günnur Dikmen

Sayman  : Mehmet Şeneş

Üyeler: Doğan Yücel, Sema Temizer Ozan, Gülsevim Saydam


14 Mayıs 2006 – 25 Mayıs 2008

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Mesude İşcan

Sekreter  : Z. Günnur Dikmen

Sayman  : A. Neşe Çokuğraş

Üyeler  : Orhan Değer, Doğan Yücel, Kemal Erbil


29 Mayıs 2004 – 14 Mayıs 2006

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Orhan Değer

Sekreter  : Mesude İşcan

Sayman  : A. Neşe Çokuğraş

Üyeler : Sema Temizer Ozan, Doğan Yücel, Z. Günnur Dikmen


27 Haziran 2002 29 Mayıs 2004

Başkan  : Nazmi Özer
II. Başkan  : Orhan Değer
Sekreter    : Mesude İşcan
Sayman  :
Serenay Elgün/Kevser Pişkin
Üyeler : Fatma Z. Kutay, Sema Temizer Ozan, Nezaket Eren


28 Mayıs 2000 – 27 Haziran 2002

Başkan: Tamer Yılmaz/Kadirhan Sunguroğlu

II. Başkan  : Yavuz Taga

Sekreter  : Filiz Akbıyık/Kadirhan Sunguroğiu/Nedret Hızel

Sayman  : Nedret Hızel/Üçler Kısa

Üyeler:Gül Güner, Kıymet Aksoy, Filiz Akbıyık


02 Haziran 1998 –  28 Mayıs 2000

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Mesude İşcan

Sekreter  : A. Neşe Çokuğraş

Sayman  : Tamer Yılmaz

Üyeler  : Hamdi Öğüş, Üçler Kısa, Leyla Açık


04 Haziran 1996 – 02 Haziran 1998

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Bolkan Şimşek

Sekreter  : Canan Bayar

Sayman  : Tamer Yılmaz

Üyeler :, Üçler Kısa, Gülberk Uçar, Nalan Kantaroğlu


07 Haziran 1994 04 Haziran 1996
Başkan  : Nazmi Özer
II. Başkan  : Bolkan Şimşek
Sekreter    : A. Kevser Pişkin
Sayman  : Tamer Yılmaz
Üyeler : Üçler Kısa,
Gülberk Yıldırım Uçar, Nilgün Sümer


02 Haziran 1992 – 07 Haziran 1994

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Yahya Laleli

Sekreter  : N. Leyla Açan

Sekreter Yrd.: A. Neşe Çokuğraş

Sayman  : Tamer Yılmaz

Üyeler: Bolkan Şimşek, Üçler Kısa, Nedret Hızel


05 Haziran 1990 –  02 Haziran 1992

Başkan  : Nazmi Özer

II. Başkan  : Serpil Nebioğlu

Sekreter  : Hamdi Öğüş

Sayman  : Selma Yılmaz

Üyeler  : Meltem Çevik Arıkan, Selvin Aydın


07 Haziran 1988 05 Haziran 1990

Başkan  : Şerafettin Özkurt

II. Başkan  : Bolkan Şimşek

Sekreter  : Nazmi Özer

Sayman  : N. Leyla Açan

Sayman Yrd.: A. Neşe Çokuğraş

Üyeler : Pembe Tamur, İbrahim Ünsal


16 Haziran 1986 07 Haziran 1988
Başkan  : Şerafettin Özkurt
II
. Başkan  : Serpil Nebioğlu
Sekreter  : Mesude
İşcan
Sayman  : Melih Özkurt

Üyeler : Zeliha Koçer/Yasemin Kaçar, Kamer Kılınç, Bolkan Şimşek


05 Haziran 1984 – 16 Haziran 1986

Başkan  : Şerafettin Özkurt

II. Başkan  : Aysen Karan

Sekreter  : İnci Özer

Sayman  : Kamer Kılınç

Üyeler  : Nesrin Özer, Bolkan Şimşek, Melih Özkurt


31 Mayıs 1982 –  05 Haziran 1984

Başkan  : Aysen Karan

II. Başkan  : Şerafettin Özkurt

Sekreter  : Nazmi Özer

Sayman  : Hamdi Öğüş

Üyeler  : Uğur Atik/Nedret Kılınç, Tunay Karaca/Şendoğan Gülen


17 Mayıs 1976 – 16 Mayıs 1977

Başkan  : Nail Payza

II. Başkan  : Kaya Emerk

Sekreter  : Engin Serpersu

Sayman  : Fuat Bingöl/Ferhan Tezcan

Üyeler  : Levent Karaca, Kemal Yenigün, Kezban Uçantürk


09 Mayıs 1981 31 Mayıs 1982
Başkan  : Gazanfer Bingöl
II. Başkan  : Şerafettin Özkurt
Sekreter    : Nazmi Özer
Sekreter Yrd.  : İnci Özer
Sayman  : Kamer
Kılınç
Üyeler   : Tunay Karaca, Kutlay Burat


07 Mayıs 1980 - 09 Mayıs 1981

Başkan  : Gazenfer Bingöl

II. Başkan  : Ferhan Tezcan

Sekreter  : Nazmi Özer

Sayman  : Kamer Kılınç

Üyeler  :Muzaffer Üstdal, Nilgün Altan/Tunay Karaca, Kutlay Burat


29 Mayıs 1979 – 7 Mayıs 1980

Başkan  : Hamdi Öğüş/Şendoğan Gülen

II. Başkan  : Emel Arınç/Nilgün Altan

Sekreter  : Nazmi Özer

Sayman  :  Engin Serpersu/Hamdi Öğüş

Üyeler  :  Kezban Uçantürk/Kaya Emerk, Kutlay Burat, Muzaffer Üstdal, Kamer Kılınç/N. Leyla Açan


07 Mayıs 1980 – 9 Mayıs 1981

Başkan  : Gazanfer Bingöl

II. Başkan  : Ferhan Tezcan

Sekreter  : Nazmi Özer

Sayman  : Kamer Kılınç,

Üyeler  : Muzaffer Üsttal, Kutlay Burat, Nilgün Altan/Tunay Karaca


16 Mayıs 1978 – 29 Mayıs 1979

Başkan  : Nail Payza
II. Başkan  : Kaya Emerk
Sekreter  : Nazmi Özer
Sayman  : Ferhan Tezcan
Üyeler  :  Engin Serpersu, Kezban Uçantürk, Kutlay Burat



16 Mayıs 1977 - 16 Mayıs 1978

Başkan  : Nail Payza

II. Başkan  : Kaya Emerk

Sekreter  : Engin Serpersu

Sayman  : Ferhan Tezcan

Üyeler  : Mehmet Şimşek, Kezban Uçantürk, Kutlay Burat


15 Mayıs 1975 –  17 Mayıs 1976

Başkan  : Şerafettin Özkurt

II. Başkan  : Gönenç Ciliv

Sayman  : İsmail Hakkın Gökhun

Sekreter  : Tuncay Özgünen

Üyeler  : Pembe Tamur, Engin Tezcan, Şendoğan Gülen


17 Mayıs 1976 – 16 Mayıs 1977

Başkan  : Nail Payza

II. Başkan  : Kaya Emerk

Sekreter  : Engin Serpersu

Sayman  : Fuat Bingöl/Ferhan Tezcan

Üyeler  : Levent Karaca, Kemal Yenigün, Kezban Uçantürk


04 Mart 1975 – 15 Mayıs 1975
Başkan  : Şerafettin Özkurt
II. Başkan  : Gönenç Ciliv
Sayman  : Kaya Emerk
Sekreter  : Konçuy Mergen
Üyeler   :Tuncay Özgünen, Engin Tezcan