TTB-UDEK Covid-19 ve Sağlık Çalışanlarının Sağlığı Sempozyumu

 
udek@ttb.org.tr
 
Sayı:A.234 Tarih: 25/02/2021
Sayın Doç. Dr. Doğan Yücel
Türk Biyokimya Derneği Başkanı,

 

Sayın Başkan,

TTB-Uzmanlık Dernekleri Eşgüdüm Kurulu (UDEK) Sağlık Çalışanları Sağlığı Çalışma Grubu 26. Tıpta Uzmanlık Eğitimi Kurultayında yaptığı toplantıda, Covid-19 pandemisinde sağlık çalışanlarının sağlığı konusunda bir dizi etkinlik yapmayı planlamıştır. Bu çerçevede beş uzaktan panel gerçekleştirilmiştir. Bu paneller ile farklı alanlarda, farklı  kurumlarda çalışan sağlık çalışanlarının pandemi sürecinde yaşadıkları irdelenmiştir. Panel kayıtlarına TTB youtube sayfasından ulaşmak mümkündür.

Çalışma grubumuz 6 Mart’ta gerçekleşecek sempozyum ile sorunların çözümü, ileriye dönük alınabilecek önlemler konusunda geniş tabanlı bir değerlendirme ortamı oluşturmayı hedeflemektedir.

Ekte sempozyum afişi, program ve bağlantı bilgisini bulacaksınız. Afiş ve programı sosyal medya sayfalarınızda paylaşarak, üyelerinize ileterek duyurulmasını sağlamanız çok değerlidir.

TTB- UDEK etkinliklerini İnstagram “ttbudek”, Twitter @TtbUdek hesaplarımızı takibe alarak da izleyebilirsiniz.

Sempozyum programında yer alan forumda dernek temsilcinizin söz almasını isterseniz  2 Mart tarihine kadar adını ve iletişim bilgisini iletmenizi önemle rica ederiz.

Prof. Dr. Gülriz Erişgen
TTB-UDEK Genel Sekreteri
 

Tarayıcıda görüntüle


 
TTB - UZMANLIK DERNEKLERİ EŞGÜDÜM KURULU
GMK Bulvarı Şehit Daniş Tunalıgil Sok. No: 2 / 17-23, Maltepe / ANKARA
Tel: (0 312) 231 31 79 | Faks: (0 312) 231 19 52
udek@ttb.org.tr

Türk Tabipleri Birliği
UZMANLIK DERNEKLERİ EŞGÜDÜM KURULU

 

Program için tıklayınız.